"N-am stiut sa GESTICULAM la 1-0!" :)) Steliano Filip a lovit fantastic in fata Voluntariului, apoi a pocnit si limba romana. Perla zilei

Steliano Filip a marcat un supergol in prima repriza a meciului de la Voluntari.

N-am stiut sa GESTICULAM la 1-0!  :)) Steliano Filip a lovit fantastic in fata Voluntariului, apoi a pocnit si limba romana. Perla zilei
SPECIAL SPORT.RO

Se RESCRIE istoria?! Laporta, din nou presedintele Barcelonei! Anuntul MOMENTULUI: "Il sun pe tatal lui Messi chiar in seara asta!" Prima reactie oficiala

Se RESCRIE istoria?! Laporta, din nou presedintele Barcelonei! Anuntul MOMENTULUI:  Il sun pe tatal lui Messi chiar in seara asta!  Prima reactie oficiala
Joan Laporta a castigat alegerile prezidentiale de la Barcelona.
Atitudinea e schimbata! A crescut foarte mult!  El este jucatorul de la FCSB care s-a remarcat in victoria cu Gaz Metan

"Atitudinea e schimbata! A crescut foarte mult!" El este jucatorul de la FCSB care s-a remarcat in victoria cu Gaz Metan

FCSB a castigat pe teren propriu cu Gaz Metan Medias, 1-0.

Lectie de MODESTIE oferita de Plesca dupa meciul cu FCSB:  E fenomenal! Nu pot face nici jumatate din ce face el!  Ce a spus despre interesul FCSB-ului pentru el

Lectie de MODESTIE oferita de Plesca dupa meciul cu FCSB: "E fenomenal! Nu pot face nici jumatate din ce face el!" Ce a spus despre interesul FCSB-ului pentru el

Gaz Metan a pierdut in deplasare cu FCSB dupa un gol marcat de Tanase in prelungirile meciului.