Dinamo WOW! 16-9 cu Barcelona după 16-10 cu Manchester și calificare în grupele principale din Nordic League
Bancu a dat declarația serii după scandalul din Craiova – Dinamo: ”Ei vor arbitra, eu o să stau în tribună să mă uit la arbitrii care greșesc!”