Andrei Nicolescu a tras o concluzie după Universitatea Craiova - Dinamo 2-2: ”Mi-a plăcut”
„Fără nicio răutate”. Bogdan Andone pune piciorul în prag după ce FC Argeș a ajuns pe locul 2
Rădoi, conferință explozivă, la Craiova: „Să plece acasă!“