După Darius Olaru, încă un fotbalist român din Superligă semnează cu o campioană din Belgia!
Prințul nigerian există! Titular la 15 ani la naționala de seniori fără vreun minut jucat la club: ”Are tot”
Interviu cu fotbalistul român vicecampion în Austria: ”A trebuit să aleg între Austria și România, Florucz juca la LASK când eram și eu acolo”