VIDEO |"Zi, a fost bine in Obor?! Zi, Nistore!" / "Ai ragusit de la tuica!" Nistor era sa PLANGA de nervi! Momente incredibile dupa Dinamo - Sepsi
DINAMO - SEPSI 1-2 | Au fost 15 minute in play-off! Dinamo pierde cu Sepsi dupa un penalty refuzat si eliminarea lui Nistor
La primul meci pe banca lui Dinamo, Uhrin a pierdut cu Chindia: "Victoria de acum nu e o revansa!" Jucatorul surpriza pe care l-a remarcat