UEFA CHAMPIONS LEAGUE | Atletico 2-1 Brugge, DUBLA Griezzman! Napoli 1-0 Liverpool; Dortmund 3-0 Monaco; PSV 1-2 Inter | Nebunie la PSG 6-1 Steaua Rosie

uefa champions league rezultat napoli liverpool rezultat tottenham barcelona rezultate uefa champions league Scoruri Liga Campionilor Liga Campionilor ATLETICO - BRUGGE LIVE
Live Blog
LIGA CAMPIONILOR
Data publicarii: Miercuri 03 Octombrie 2018, 23:58
Data actualizarii: Joi 04 Octombrie 2018, 00:00

Comentam impreuna cele mai tari momente ale etapei a 2-a din UEFA Champions League pe www.sport.ro, Facebook/Sport.ro si m.sport.ro.

23:57 03 Oct
GOOOL ATLETICO! Koke stabileste scorul final al intalnirii cu Brugge in minutul 90+4!

23:53 03 Oct
GOOOL DORTMUND! Reus face 3-0 in prelungirile partidei!
23:51 03 Oct
GOOOL NAPOLI! Cand nimeni nu mai credea, in minutul 90, Insigne inscrie!
23:33 03 Oct
GOOOL DORTMUND! Paco Alcacer isi spala pacatele pentru penalty-ul ratat in minutul 69 si marcheaza trei minute mai tarziu!
23:27 03 Oct

GOOOL ATLETICO! Spaniolii trec din nou in avantaj prin dubla lui Griezmann in minutul 67!

23:18 03 Oct

GOOOL INTER! Icardi ii aduce pe italieni in avantaj in minutul 60!

23:16 03 Oct

GOOOL DORTMUND! Larsen deschide scorul cu un sut care nu i-a dat nicio sansa portarului advers in minutul 51.

23:08 03 Oct
GOOOL PORTO! Marega deschide scorul imediat dupa pauza, in minutul 49!
22:46 03 Oct
GOOOL INTER! Nainggolan restabileste egalitatea in Olanda! Reusita lui vine chiar inainte de pauza, in minutul 44.
22:41 03 Oct
GOOOL BRUGGE! Danjuma restabileste egalitatea in minutul 39!
22:33 03 Oct
GOOOL PSV! Reusita lui Pablo Rosario ii aduce in avantaj pe olandezi in minutul 27.
22:31 03 Oct
GOOOL ATLETICO! Griezmann reuseste sa deschida scorul in minutul 28!
22:02 03 Oct

Iata echipele de start pentru meciurile care incep la ora 22:00!

21:43 03 Oct
GOOOL SCHALKE! McKennie reuseste sa inscrie in minutul 88 cu o lovitura de cap dupa un corner executat de coechipierii sai!
21:38 03 Oct
GOOOL PSG! Neymar reuseste hat-trick-ul! A treia reusita a brazilianului vine tot din lovitura libera, ca si primul gol!
21:33 03 Oct
GOOOL STEAUA ROSIE! Marko Marin reuseste sa inscrie golul de onoare al sarbilor!
21:26 03 Oct
GOOOL PSG! Mbappe face 5-0 in minutul 70! Al doilea gol in doua meciuri pentru tanarul francez.
20:43 03 Oct
Nymar, aproape de a-l egala pe Kaka!

Cele doua goluri ale lui Neymar din prima repriza impotriva celor de la Steaua Rosie il duc pe acesta la un total de 29 de goluri inscrise in Champions League. Kaka, cu 30 de reusite, este cel mai bun brazilian la acest capitol!

20:40 03 Oct
GOOOL PSG! Di Maria inscrie si el in minutul 42!

20:35 03 Oct
GOOOL PSG! Cavani da si el lovitura cu un sut superb in minutul 37!
20:20 03 Oct
GOOOL PSG! Nici doua minute nu au trecut de la golul din lovitura libera al lui Neymar si brazilianul face dubla!
20:18 03 Oct
GOOOL PSG! Neymar deschide scorul in minutul 20 cu un sut perfect plasat din lovitura libera!
18:41 03 Oct
Iata echipele de start pentru primele meciuri ale serii

PSG - STEAUA ROSIE BELGRAD

LOKOMOTIV - SCHALKE

15:10 03 Oct
Incidente in Napoli inaintea meciului cu Liverpool

Gazzetta dello Sport noteaza ca un fan al lui Liverpool a ajuns la spital dupa ce un grup de ultrasi ai lui Napoli a atacat un grup al fanilor englezi chiar in centrul orasului.

Suporterul englez nu a suferit rani grave si va fi externat in zilele urmatoare.
13:32 03 Oct
Neymar s-a distrat la antrenamentul dinaintea meciului cu Steaua Rosie: i-a trecut mingea printre picioare lui Mbappe si s-a amuzat teribil. PSG are nevoie de victorie dupa ce a pierdut in prima etapa cu Liverpool.
13:11 03 Oct
Barcelona a castigat un singur meci din ultimele 7 jucate in deplasare in UEFA Champions League.
09:17 03 Oct