FCSB florin tanase Juventus Colentina Superliga N-au mai umilit-o asa decat pe Juventus (Colentina)! :) FCSB n-a mai dat 4 goluri intr-o repriza de 3 ani!
Data publicarii: Luni 26 Octombrie 2020, 21:53
Data actualizarii: Luni 26 Octombrie 2020, 21:57

FCSB a luat un avans categoric inca de la pauza meciului cu Hermannstadt! A fost 4-0 dupa 45 de minute.

Stelistii n-au mai dat 4 intr-o repriza din 2017! Pe 3 decembrie 2017, o bateau pe Juventus Colentina cu 4-0. Meciul a fost insa mult mai complicat decat cel cu Hermannstadt. Stelistii au inscris toate golurile dupa pauza. Tanase (54 si 78), Gnohere (80) si Budescu (90) au marcat pentru echipa antrenata atunci de Nicolae Dica.

Din 11-le de start de la meciul cu Juventus, in aceasta seara, pe National Arena, au mai fost in echipa de baza doar Tanase si Man!

• N-au mai umilit-o asa decat pe Juventus (Colentina)! :) FCSB n-a mai dat 4 goluri intr-o repriza de 3 ani!