Mihai Stoica CFR Cluj FCSB Liga 1 Superliga Mihai Stoica a reacționat imediat după golul prin care CFR Cluj a deschis scorul! Ce a spus
Data publicarii: Vineri 06 August 2021, 23:07
Data actualizarii: Vineri 06 August 2021, 23:07

CFR Cluj s-a deplasat la Mioveni pentru meciul din a patra etapă din Liga 1.

Campioana României a jucat pe terenul nou-promovatei înainte de duelul de foc cu Young Boys din returul preliminariilor Champions League. Prima reprizp a fost echilibrată, iar cele două echipe au intrat cu 0-0 la pauză.

Scorul a fost deschis de Petrila, în minutul 49, după un gol înscris dintr-o poziție clară de ofsaid, pe care tușierul nu a semnalizat-o.

• Mihai Stoica a reacționat imediat după golul prin care CFR Cluj a deschis scorul! Ce a spus

Mihai Stoica, managerul general al roș-albaștrilor, nu a ezitat să taxeze eroarea de arbitraj prin care echipa lui Marius Șumudică a deschis scorul și a postat un mesaj pe Facebook.

„Sub 2 metri e chiar OK”, a scris pe contul său Mihai Stoica.