Bayern Munchen Bundesliga Germania Niko Kovac Thomas Muller Germania Neveste disperate! Sotia unui star de la Bayern Munchen, atac la antrenorul Niko Kovac in timpul meciului de ieri! Ce fotografie a postat pe internet
Data publicarii: Duminica 04 Noiembrie 2018, 15:37
Data actualizarii: Duminica 04 Noiembrie 2018, 15:38

Vezi si - FCSB - ASTRA, LIVE 21:00 | ECHIPA IMPROVIZATA a lui Dica, din cauza accidentarilor: fara fundas central de meserie, cu Roman in banda stanga

Sotia atacantului german Thomas Mueller l-a criticat pe retelele de socializare pe antrenorul lui Bayern Munchen, Niko Kovac, pentru ca nu l-a introdus mai devreme pe internationalul german in partida cu Freiburg (1-1), disputata sambata in Bundesliga.

Lisa Mueller a postat o fotografie pe Instagram, cu Kovac si cu Mueller, care se pregatea sa intre pe teren in minutul 71, la scorul de 0-0, alaturi de acest text: "Mai mult de 70 minute pana cand a avut in final un moment de inspiratie".

Meciul de la Munchen s-a incheiat 1-1, dupa un gol al oaspetilor marcat in minutul 89.

Kovac a refuzat sa comenteze acest aspect, în timp ce Mueller a incercat o scuza timida: "Nu consider ca e un lucru bun. Dar ea ma iubeste, asa ca nu vad ce ar trebuie sa fac".

Remiza pune capat unei serii de 4 victorii a lui Bayern, care se afla la 4 puncte in urma liderului Borussia Dortmund.