Ludogoets, calcata in picioare cu Keseru pe teren: 0-6 la Espanyol | Manchester United s-a impus cu 3-0 la Partizan, Celtic castiga cu un gol marcat in prelungiri | TOATE REZULTATELE

23:44 07 Nov

Espanyol o calca in picioare pe Ludogorets! Claudiu Keseru a fost titular, insa a fost schimbat in prima repriza.

21:55 07 Nov
Rezultatele si marcatorii primelor meciuri din Europa League:

21:51 07 Nov
GOOOOOLLL CELTIC! Ntcham inscrie un gol senzational in prelungirile meciului! 1-2
21:27 07 Nov
Munir El Haddadi a inscris un hat-trick in meciul cu Dudelange! In acest sezon de Europa League, un singur jucator a mai inscris un hat-trick, Claudiu Keseru.
21:20 07 Nov
GOOOOOOL EINTRACHT! Kostic a egalat cu un sut trimis de la marginea careului, 1-1
21:10 07 Nov
GOOOLL STANDARD LIEGE! Vanheusden deschide scorul in minutul 56 cu o lovitura de cap
20:46 07 Nov
Rezultate si marcatori la pauza:

20:41 07 Nov
GOOOOL CELTIC! Forrest egaleaza cu un sut din interiorul careului dupa o greseala a apararii lui Lazio, 1-1
20:38 07 Nov

Sevilla face scor in deplasarea din Luxembourg cu Dudelange! Conduce cu 4-0 dupa 40 de minute.

20:05 07 Nov