Leo Messi Barcelona Ronald Koeman Spania VIDEO: S-a intors Messi: Barcelona 3-1 Gimnastic | "E fantastic sa-l avem, e cel mai bun jucator din lume!" Koeman, INCANTAT ca Messi a decis sa ramana
Data publicarii: Duminica 13 Septembrie 2020, 01:53
Data actualizarii: Duminica 13 Septembrie 2020, 01:58

Koeman a debutat cu victorie pe banca Barcelonei! Messi a fost titular, dar a parasit terenul dupa 45 de minute.

Barca a trecut cu 3-1 de Gimnastic Tarragona, aflata acum in liga a 3-a din Spania.

Pentru Barcelona au marcat Dembele (6), Griezmann (17) si Coutinho (51), ultimii doi de la 11 metri. Bonilla a inscris unicul gol al lui Nastic in minutul 31.

La finalul partidei, Ronald Koeman s-a declarat incantat de hotararea lui Messi de a continua pe Camp Nou: "E fantastic! E cel mai bun jucator din lume si faptul ca-l avem aici ne bucura foarte tare!"