Leo Messi Barcelona Sevilla Spania Messi, mai furios ca niciodata! Imagini incredibile cu argentinianul "atacandu-si" adversarul! Ce l-a scos din minti
Data publicarii: Sambata 20 Iunie 2020, 09:02
Data actualizarii: Sambata 20 Iunie 2020, 09:07

Barcelona a facut un prim pas gresit in lupta la titlu si a remizat in deplasarea de la Sevilla, 0-0.

Catalanii nu au reusit sa inscrie, insa meciul nu a fost lipsit de faze 'controversate', care au atras atentia publicului. Leo Messi, cunoscut pentru calmitatea cu care trateaza situatiile tensionate a fost surprins intr-o ipostaza noua!

Capitanul Barcelonei a fost surprins in prelungirile primei reprize cum merge furios catre Diego Carlos, jucatorul Sevillei si il impinge cu nervi, moment in care jucatorul simuleaza si cade pe jos.

• Messi, mai furios ca niciodata! Imagini incredibile cu argentinianul atacandu-si adversarul! Ce l-a scos din minti

Motivul furiei lui Messi a fost dezvaluit ulterior. Cu cateva secunde in urma, Diego Carlos facuse o intrare criminala la argentinian, iar capitanul Barcelonei a ripostat.