FCSB Ovidiu Perianu Valentin Cretu Superliga S-a dus furios dupa el si colegii au trebuit sa intervina! Ce s-a intamplat intre stelisti chiar pe teren la o faza care nu anunta nimic
Data publicarii: Duminica 06 Decembrie 2020, 00:43
Data actualizarii: Duminica 06 Decembrie 2020, 00:50

Clipe tensionate in tabara FCSB-ului la meciul cu UTA Arad.

FCSB s-a impus cu 3-0 pe teren propriu cu UTA Arad, insa a reusit sa inscrie greu. Dennis Man a deschis scorul din penalty-ul obtinut de Octavian Popescu in minutul 76, iar Coman si Olaru au dat lovitura in minutul 90, resppectiv 92.

Ros-albastrii au fost extrem de tensionati pe parcursul meciului, iar asta s-a vazut si la o faza din minutul 86, cand Cretu s-a infuriat pe pustiul Perianu, intrat la pauza in locul lui Buziuc.

• S-a dus furios dupa el si colegii au trebuit sa intervina! Ce s-a intamplat intre stelisti chiar pe teren la o faza care nu anunta nimic

Mijlocasul de 18 ani a primit balonul si s-a complicat in loc sa ii paseze lui Cretu, iar ulterior a fost deposedat de adversari, insa a primit fault. Cretu s-a infuriat ca Perianu nu i-a pasat si i-a reprosat asta, iar pustiul i-a raspuns fundasului. Cretu a mers nervos spre mijlocas, insa Albu i-a indepartat pe cei doi, iar ulterior jucatorii FCSB-ului au mers sa isi calmeze coechipierii.