Prima veste despre accidentarea lui Balgradean, dupa ce a fost schimbat in repriza a doua cu Viitorul!

Steaua Cristi Balgradean FC Viitorul FCSB Liga I Superliga
Data publicarii: Duminica 26 August 2018, 23:23
Data actualizarii: Duminica 26 August 2018, 23:26

Viitorul 1-4 FCSB | Balgradean a fost schimbat de Nicolae Dica in minutul 64, dupa ce a acuzat o accidentare.

Helmuth Duckadam, presedintele de imagine al FCSB-ului, a spus ca accidentarea lui Balgradean nu pare a fi una grava. Potrivit acestuia, portarul s-ar fi ales cu o contractura musculara.

"Cred ca Balgradean nu are o mare problema, pentru ca nu a iesit schiopatand. Cred ca a facut o contractura.

Apoi, eu cred ca Andrei Vlad a fost eroul acestei partide. El a scos doua goluri la 2-1. Au fost atunci 10 minute de degringolada, care nu sunt permise la o echipa ca Steaua", a spus Duckadam la Digi.