FCSB - RAPID VIENA, PLAY OFF UEL | Austriecii lui Ivan, inca o victorie in campionat, inaintea bataliei de pe National Arena! Ce au facut astazi

Duminica 26 August 2018, 21:28

Rapid Viena a castigat cu 2-1 impotriva lui Wacker Innsbruck inainte sa vina in Romania pentru returul cu FCSB.

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Rapid Viena, cu Andrei Ivan titular, a castigat cu 2-1 meciul cu Wacker Innsbruck. Echipa din capitala Austriei a castigat cu golurile marcate de Stefan Schwab si Deni Alar in minutele 18 si 69. Pentru oaspeti a marcat Freitag, in minutul 89.

Andrei Ivan a jucat 71 de minute la Rapid Viena, dar nu a reusit sa isi treaca numele pe tabela de marcaj.

Joi, Rapid Viena va juca pe National Arena impotriva FCSB-ului. In meciul tur, austriecii au castigat pe teren propriu cu 3-1.