FCSB - RAPID VIENA, PLAY OFF UEL | Austriecii lui Ivan, inca o victorie in campionat, inaintea bataliei de pe National Arena! Ce au facut astazi

Steaua Andrei Ivan Europa League FCSB Rapid Viena Campionate externe FCSB - RAPID VIENA, PLAY OFF UEL | Austrienii lui Ivan, inca o victorie in campionat, inaintea bataliei de pe National Arena! Ce au facut astazi
Data publicarii: Duminica 26 August 2018, 21:28
Data actualizarii: Duminica 26 August 2018, 22:01

Rapid Viena a castigat cu 2-1 impotriva lui Wacker Innsbruck inainte sa vina in Romania pentru returul cu FCSB.

Rapid Viena, cu Andrei Ivan titular, a castigat cu 2-1 meciul cu Wacker Innsbruck. Echipa din capitala Austriei a castigat cu golurile marcate de Stefan Schwab si Deni Alar in minutele 18 si 69. Pentru oaspeti a marcat Freitag, in minutul 89.

Andrei Ivan a jucat 71 de minute la Rapid Viena, dar nu a reusit sa isi treaca numele pe tabela de marcaj.

• FCSB - RAPID VIENA, PLAY OFF UEL | Austrienii lui Ivan, inca o victorie in campionat, inaintea bataliei de pe National Arena! Ce au facut astazi

Joi, Rapid Viena va juca pe National Arena impotriva FCSB-ului. In meciul tur, austriecii au castigat pe teren propriu cu 3-1.