Steaua Dinamo FCSB Mircea Rednic MM Stoica Superliga MM Stoica a asteptat finalul de la Dinamo - Dunarea Calarasi si a postat o "aroganta salbatica"! Mesaj ironic pentru Rednic
Data publicarii: Luni 22 Octombrie 2018, 23:10
Data actualizarii: Luni 22 Octombrie 2018, 23:26

Dinamo 1-1 Dunarea Calarasi. "Cainii" raman pe locul 12, care duce la barajul pentru salvarea de la retrogradare. Dinamo are 12 puncte in 12 etape.

Dinamo a reusit sa obtina o remiza in fata Dunarii Calarasi, dupa ce a fost condusa la pauza. Calarasenii au deschis scorul prin Mediop, iar echipa lui Rednic a egalat in repriza secunda prin Daniel Popa.

Mihai Stoica a asteptat si el finalul meciului din Stefan cel Mare pentru a posta o "aroganta". Oficialul FCSB-ist nu a uitat ca Rednic l-a facut "Lutu 2" la prezentarea oficiala.