BATE Borisov Champions League fcsb europa league PAOK PSV Eindhoven Fotbal extern VIDEO: Meci nebun cu 5 goluri in Play Off-ul Champions League! Astazi se joaca alte trei super meciuri
Data publicarii: Miercuri 22 August 2018, 11:11
Data actualizarii: Miercuri 22 August 2018, 11:29

A fost spectacol in Play Off-ul Uefa Champions League. BATE Borisov si PSV au regizat un thriller cu 5 goluri.

Prima mansa a Play Off-ului de UEFA Champions League a oferit super meciuri. Singura remiza alba a fost cea inregistrata la Belgrad, intre Steaua Rosie si RB Salzburg.

BATE Borisov si PSV au oferit un thriller veritbail cu cinci goluri. Olandezii au obtinut victoria in minutul 89 la doar un minut dupa ce BATE egalase la doi prin golul lui Hleb.

PAOK, formatia antrenata de Razvan Lucescu este favorita la calificare dupa ce a remizat scor 1-1 pe terenul lui Benfica. Astazi se joaca alte 3 meciuri in Play Off.

VIDEOTON - AEK (22:00)
YOUNG BOYS - DINAMO ZAGREB (22:00)
AJAX - DINAMO KIEV (22:00)

Joi evolueaza echipele romanesti in Europa League. CFR Cluj se deplaseaza in Luxemburg pentru meciul cu Dudelange, in timp ce FCSB merge pe terenul lui Rapid Viena. Partida dintre Rapid Viena si FCSB este transmisa in direct la PRO TV.