Stefan Radu a fost titular in victoria echipei sale cu AC Milan! Ionut Radu a incasat 3 goluri de la Udinese si are un record negativ in Italia

AC Milan - Lazio, Stefan Radu este titular! Acestea sunt echipele de start:

Ionut Radu a fost titular in infrangera Genoei in fata lui Udinese! Portarul roman a incasat 3 goluri si detine un record negativ: are cele mai multe goluri primite din Serie A.

00:02 03 Nov

23:46 02 Nov

23:42 02 Nov

Torino inscrie in prelungiri insa golul este anulat pe motiv de ofsaid! Scorul ramane 1-0 pentru Juventus.

23:21 02 Nov

Faza incredibila! Ronaldo il atinge pe Izzo in trecere, iar acesta simuleaza o accidentare grava pentru a obtine avantaj.

23:19 02 Nov

GOOOOOL JUVENTUUUS!! Matthijs de Ligt deschide scorul cu un super-sut din fata portii! 0-1

22:43 02 Nov

N-a dat gol, dar tot a facut ceva memorabil in prima repriza a derby-ului din Torino! :)) Speriati de prezenta lui Cristiano in careu, doi jucatori de la Torino s-au lovit reciproc si au avut nevoie de ingrijiri.

22:19 02 Nov
Ghinion pentru Eden Hazard! Belgianul a marcat cel de-al doilea gol pentru Real Madrid, dar VAR-ul l-a anulat pe motiv de ofsaid , ramane 0-0
21:47 02 Nov
Echipele de start Real Madrid - Betis Sevilla

21:46 02 Nov
Echipele din start din derby-ul orasului: Torino - Juventus

21:30 02 Nov

Union Berlin se impune in derby-ul orasului impotriva lui Hertha Berlin, prin golul marcat de Polter!

21:03 02 Nov
Lukaku o salveaza pe Inter! Dubla belgianului (75, 90) ii aduce victoria lui Conte la Bologna!

20:26 02 Nov
Bologna o conduce pe Inter dupa golul lui Soriano!!!

20:16 02 Nov
Chelsea o conduce la pauza pe Watford. Abraham a marcat singurul gol de pana acum.

19:35 02 Nov
Coregrafia impresionanta a fanilor lui Union Berlin pentru derby-ul cu Hertha!

19:01 02 Nov

18:56 02 Nov
Revenire FANTASTICA PENTRU LIVERPOOL LA BIRMINGHAM!!!! Era condusa in minutul 87 de Aston Villa, dar Robertson si Mane au marcat pana in final si Liverpool continua cursa aproape perfecta spre titlu!

18:33 02 Nov
Rezultate halucinante in Bundesliga! Bayern a pierdut cu 5-1 la Frankfurt, Leipzig a castigat cu 8-0 in fata lui Mainz!

18:30 02 Nov
GOOOOL LEVANTE!!!! Radoja inscrie!!! Barca a luat 3 goluri in 7 minute!!!

18:26 02 Nov
Umilinta totala pentru Bayern in meciul cu Eintracht. S-a terminat 5-1 pentru echipa din Frankfurt!

18:23 02 Nov
INCREDIBIL! Levante intoarce meciul in doua minute si o CONDUCE acum pe Barcelona!!!! Executie superba, din afara careului, a lui Borja Mayoral!

18:21 02 Nov

GOOOOL LEVANTE!!! Barcelona este EGALATA in minutul 61 de Campana!!!

17:52 02 Nov
Dezastru pentru Bayern la Frankfurt! Eintracht conduce cu 4-1!!!

17:46 02 Nov

Scor incredibil in Bundesliga! Leipzig are 7-0 cu Mainz dupa numai 55 de minute!!! Un alt meci cu rezultat neasteptat: Eintracht 3-1 Bayern!!!

17:43 02 Nov
Milik o readuce pe Napoli in meci!!! 2-1 in Roma - Napoli!

17:41 02 Nov
GOOOL MESSI! Barca are 1-0 in deplasarea de la Levante!!! A marcat Messi din penalty!

17:36 02 Nov
Gol anulat pentru Liverpool dupa consultarea VAR. Firmino era cativa centimetri in offside cu bratul! Ramane Villa 1-0 Liverpool!

17:31 02 Nov
1-0 pentru ASTON VILLA !!! Liverpool e condusa la Birmingham dupa golul lui Trezeguet!!!

17:17 02 Nov
GOL ROMA! A marcat Veretout din penalty!

17:11 02 Nov
Meci nebun pentru Bayern in Bundesliga! In minutul 33, era condusa cu 2-0 la Frankfurt dupa golurile lui Kostic (25) si Sow (33). Jerome Boateng a fost eliminat in minutul 9! In 10 oameni, Bayern a reusit sa revina in meci datorita golgeterului Lewandowski, care a marcat in minutul 37!

16:22 02 Nov
GOOOOOOL ROMA! Zaniolo inscrie cu un sut superb care se duce direct in vinclu
16:11 02 Nov
17.00 READING - MILLWALL

George Puscas este titular in meciul cu Millwall de pe teren propriu.

19:52 01 Nov

GOOOOOL GALATASARAY! ANDONE INSCRIE CU CAPUL, INSA MARCATOR ESTE TRECUT UN JUCATOR AL ECHIPEI ADVERSE 1-0

Click aici pentru VIDEO

18:29 01 Nov

Florin Andone este titular in meciul impotriva lui Rizespor! Acesta este primul 11 al lui Galatasaray

17:51 01 Nov
Vineri, 1 noiembrie

Florin Andone are sanse sa fie titular in meciul din Super Lig. Romanul are evolutii foarte bune pentru Galatasaray in ultimele meciuri.

19.30 Galatasaray - Rizespor
21.45 Dijon - PSG

17:49 01 Nov
Si aceasta saptamana programeaza meciuri interesante in Europa: „Derby del Sole” (Roma - Napoli) si „Derby della Mole” (Torino - Juventus) in Italia, derby-ul Rusiei (Zenit - TSKA), unul dintre derby-urile Greciei (PAOK - Panathinaikos), dar si multe alte intalniri tari din Anglia, Spania si Germania.

AS Roma - Napoli (Italia, Serie A, sambata, 2 noiembrie, 16.00)
Borussia Dortmund - Wolfsburg (Germania, Bundesliga, sambata, 2 noiembrie, 16.30)
Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach (Germania, Bundesliga, sambata, 2 noiembrie, 16.30)
Eintracht Frankfurt - Bayern Munchen (Germania, Bundesliga, sambata, 2 noiembrie, 16.30)
Aston Villa - Liverpool (Anglia, Premier League, sambata, 2 noiembrie, 17.00)