A 3-a infrangere in ultimele 4 etape pentru Guardiola! Liverpool, Tottenham si United s-au distrat de Boxing Day | Andone a intrat pe final! Brighton 1-1 Arsenal | GOL Ronaldo in Atalanta 2-2 Juventus

ATALANTA - JUVENTUS Liverpool - Newcastle Manchester United - Huddersfield Premier League Serie A Campionate externe
Live Blog
CAMPIONATE DE 5 STELE
Data publicarii: Miercuri 26 Decembrie 2018, 21:05
Data actualizarii: Miercuri 26 Decembrie 2018, 21:26

Urmarim si comentam impreuna cele mai tari meciuri din campionatele Europei pe www.sport.ro si pe Facebook/Sport.ro!

21:26 26 Dec
Florin Andone a intrat in ultimele 12 minute ale partidei si a avut o buna oportunitate in prelungiri, insa partida s-a incheiat 1-1.
19:51 26 Dec
GOOOOL BRIGHTON! Ce contraatac pentru echipa lui Florin Andone! Gazdele au plecat dupa un corner pe contraatac, Liechtsteiner greseste interventia iar Locadia il dribleaza si pe Leno si trimite in poarta.

19:24 26 Dec
GOOOOL ARSENAL! Aubameyang inscrie cu un sut la coltul lung dupa o faza superba a lui Lacazette
18:56 26 Dec
FINAL in Premier League! Liverpool, Man United si Tottenham au castigat fara emotii, in timp ce Manchester City a pierdut din nou! Echipa lui Pep Guardiola este la a 3-a infrangere in ultimele 4 etape si cade pe locul 3 in clasament!

18:46 26 Dec
GOOOOL MAN UNITED! Pogba reuseste dubla, apoi Jorgensen reduce din diferenta pentru Huddersfield
18:41 26 Dec
GOOOOL LEICESTER! Ce surpriza! Man City este aproape de al 3-lea esec in ultimele 4 etape si poate pica pe locul 3 in clasament!
18:40 26 Dec
GOOOOL LIVERPOOL! Shaqiri inscrie din fata portii! Tottenham se distreaza cu Bournemouth - este 5-0!

17:40 26 Dec

GOOOL JUVENTUS! Introdus in minutul 65, Cristiano Ronaldo are nevoie de doar 13 minute pentru a marca! Portughezul reuseste un gol superb, cu capul, de pe linia portii!

17:30 26 Dec
GOOOOL MAN UNITED! Matic deschide scorul in primul meci al lui Solskjaer pe Old Trafford!
17:21 26 Dec
GOOOL LEICESTER! Albrighton egaleaza in doar 5 minute!

17:18 26 Dec
GOOOL MANCHESTER CITY! Bernardo Silva deschide scorul cu un sut superb la coltul scurt!

17:17 26 Dec
GOOOL ATALANTA! Dubla Zapata! Gol superb cu capul!

17:15 26 Dec
JUVE RAMANE IN 10! Bentancur primeste al doilea galben in minutul 53 si isi lasa echipa in inferioritate!

17:12 26 Dec
GOOOL LIVERPOOL! Centrare in careu, a respins un fundas, iar Lovren a sutat din prima, puternic, sub bara!

16:49 26 Dec
GOOOL CAGLIARI! Ionut Radu iese prost la sutul lui Farias si primeste gol!

16:28 26 Dec
GOOOL ATALANTA! Zapata egaleaza in minutul 24!

16:16 26 Dec
LEICESTER - MANCHESTER CITY
16:15 26 Dec
MANCHESTER UNITED - HUDDERSFIELD
LIVERPOOL - NEWCASTLE
16:07 26 Dec
GOOOL JUVENTUS! Autogol al Atalantei. O centrare in careu a lui Juve si Djimsiti trimite in propria poarta

16:01 26 Dec
CAGLIARI - GENOA

Echipele de start: Radu e in poarta!

15:29 26 Dec

ATALANTA - JUVENTUS

Avem echipele de START! Ronaldo, doar rezerva!

Echipa de start Juventus:

Echipa de start Atalanta:

13:02 26 Dec
SE JOACA IN SERIE A SI PREMIER LEAGUE IN A DOUA ZI DE CRACIUN!

Iata meciurile zilei:

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »
  • Meciuri tari in a doua zi de Craciun
300x250
Israelul a atacat Iranul. Presa iraniană anunță că „nu au fost raportate daune sau explozii la scară largă”