GOOOOOL CRISTIAAANOOOOO! VIDEO: RONALDO a dat DOUA goluri pentru Juventus!!! Juventus 2-1 Sassuolo

Tottenham Campionate de 5 stele fc barcelona Liverpool Real Madrid Campionate externe video gol ronaldo juventus
Live Blog

Campionate de 5 stele

Data publicarii: Duminica 16 Septembrie 2018, 16:38
Data actualizarii: Duminica 16 Septembrie 2018, 18:38

Comentam impreuna cele mai tari partide din Europa pe www.sport.ro, pe Facebook/Sport.ro si in aplicatia de mobil Sport.ro.

17:56 16 Sep
Babacar reduce din diferenta in prelungirile meciului! Juventus castiga cu 2-1, desi a suferit in final. Ronaldo inscrie la al 4-lea meci oficial!

17:34 16 Sep
GOLUL 2 al lui Ronaldo cu Sassuolo!

17:31 16 Sep
In minutul 65, Ronaldo marcheaza DIN NOU pentru Juve, dupa un contraatac perfect!

17:14 16 Sep
AICI vezi golul marcat de Ronaldo cu Sassuolo:

17:13 16 Sep
GOOOOL RONALDO!!! 1-0 pentru Juventus. Gol simplu pentru Cristiano, care a trimis in poarta dintr-un metru, la o faza nebuna in careul lui Sassuolo!

17:10 16 Sep
Cristiano mai asteapta pentru primul gol. La pauza, Juve - Sassuolo e 0-0.

23:04 15 Sep
GOOOL REAL MADRID!!! A marcat Isco la doua minute dupa ce a intrat in teren!!!

22:20 15 Sep
GOOOL ATHLETIC!!! Real e condusa la Bilbao!

21:30 15 Sep
Echipa de start a lui Real Madrid pentru deplasarea de la Bilbao:

21:28 15 Sep
Prima infrangere pentru Watford in acest sezon! United a castigat cu 2-1, desi a avut emotii in final, dupa golul lui Gray.

19:59 15 Sep
Rezultatele din Premier League. Acum se joaca Watford - Manchester United.

19:58 15 Sep
Rezultatele zilei din Bundesliga! Acum se joaca Gladbach - Schalke, ultima partida de azi.

19:55 15 Sep
Dimarco a marcat un gol fabulos, Parma a castigat pe Meazza!! Surpriza zilei in Serie A: Inter 0-1 Parma.

18:46 15 Sep
GOOOL MAXIM pentru Mainz in minutul 93, in meciul cu Augsburg!

18:42 15 Sep
GOOOL BARCA!!! Catalanii intorc meciul in 3 minute! A marcat Dembele!!!

18:39 15 Sep

GOOOOL BARCELONA!!! A marcat Luis Suarez!

18:04 15 Sep
Atletico a facut doar 1-1 acasa cu Eibar.

17:32 15 Sep
Soc pentru Barcelona la San Sebastian! Elustondo inscrie pentru Sociedad dupa 12 minute.

16:53 15 Sep
Bayern revine in 9 minute si are deja 2-1 cu Leverkusen. Tolisso si Robben au marcat superb pentru Bayern.

16:34 15 Sep

PENALTY! Bayer Leverkusen are ocazia de a deschide scorul dupa 2 minute pe terenul lui Bayern Munchen! Arbitrul verifica faza cu ajutorul VAR, insa decizia ramane in picioare. Neuer apara in 2 randuri! Executia se va repeta deoarece jucatorii lui Bayern erau deja in careu!

De data asta bate Wendell si inscrie!

16:32 15 Sep
FINAL DE MECI! Liverpool castiga cu 2-1 in deplasarea de pe Wembley. Tottenham a inscris pe final prin Lamela si a solicitat un penalty la ultima faza, neacordat insa
16:16 15 Sep

REAL SOCIEDAD - FC BARCELONA

15:55 15 Sep
GOOOL ATLETICO! Echipa lui Simeone egaleaza cu 12 secunde inainte de expirarea celor 4 minute de prelungiri!
15:50 15 Sep
BAYERN MUNCHEN - BAYER LEVERKUSEN

Echipele de start

15:47 15 Sep

GOOOL EIBAR! Ce surpriza! Atletico este condusa pe propriul teren dupa reusita lui Enrich

15:42 15 Sep
GOOOOOL LIVERPOOL! Firmino inscrie din fata portii dupa o gafa a lui Vorm
15:11 15 Sep
GOOOOL LIVERPOOL! Wijnaldum deschide scorul cu o lovitura de cap, mingea depaseste la limita linia portii!
13:33 15 Sep

TOTTENHAM - LIVERPOOL

13:11 15 Sep
ATLETICO MADRID - EIBAR

09:15 15 Sep
Campioana Frantei, PSG, a castigat vineri seara cu 4-0 partida cu St Etienne. Neymar si Mbappe au fost menajati inaintea duelului de saptamana viitoare cu Liverpool din UEFA Champions League. Draxler, Di Maria, Cavani si Diaby au inscris pentru PSG

09:11 15 Sep