Vineri 06 Aprilie 2018, 20:21

VIDEO | Keseru o duce pe Ludogorets mai aproape de titlu! Romanul continua sa rupa plasele si a marcat in derbyul cu TSKA

Claudiu Keseru a marcat un gol in victoria lui Ludogorets contra lui TSKA Sofia, scor 3-2.

Morosanu da cu pumnul IN DIRECT la ProTV si PRO X, pe 14 decembrie, in Dynamite Fighting Show! Gala incepe la PRO X de la 20:00! Morosanu se bate la PRO TV de la 23:30!

Instaleaza gratuit aplicatia Sport.ro pentru Android si iPhone: stiri de ultima ora si toate sporturile LIVE!

Keseru o duce pe Ludogorets mai aproape de titlu! Campioana en-titre a Bulgariei a invins rivala TSKA Sofia cu 3-2, in etapa a doua a Play Off-ului.

Romanul a marcat in minutul 84, pentru 2-2. In minutul 88, Swierczok i-a adus victoria lui Ludogorets, dupa ce a realizat dubla.

Cosmin Moti a fost si el integralist, iar Ludogorets are acum sase puncte peste TSKA si 22 peste Levski!