Dinamo Bucuresti - FCSB 1-1 | Stelistii rad de rivali dupa egal: "N-au avut nicio ocazie clara, nici cu un om in plus!"

DINAMO BUCURESTI - FCSB Cosmin Balgradean Dinamo - FCSB FCSB Nicolae Dica Superliga Stelistii rad de rivali dupa egal: "N-au avut nicio ocazie clara, nici cu un om in plus!"
Data publicarii: Luni 12 Noiembrie 2018, 00:03
Data actualizarii: Luni 12 Noiembrie 2018, 00:12

Cei de la FCSB au ramas cu regrete dupa derby-ul cu Dinamo.

Portarul celor de la FCSB nu crede ca Dinamo a reusit sa creeze pericol la poarta sa in derby, nici dupa eliminarea lui Gnohere.

"Au fost momente in care am crezut ca putem castiga. N-au fost foarte multe ocazii, de asta am zis ca eu cred ca este echitabil acest 1-1. In prima repriza a fost lovitura de cap a lui Popa, penalty-ul, in repriza a doua au fost multe centrari, dar nu ocazii.

Cred ca daca ramaneam 11 la 11, reuseam sa intoarcem rezultatul. Am vorbit dupa meci, cred ca a fost un salt, nu stiu daca era de rosu. Nu vreau sa comentez eu arbitrajul. Eu cred ca a fost un arbitraj foarte bun in aceasta seara.

N-am reusit sa profitam de egalurile facute de celelalte echipe. Ramane stransa lupta la titlu, noi, CFR si Craiova. A fost execrabil gazonul, mai rau ca niciodata.

Foarte frumosi suporterii nostri, ne bucuram ca au venit in numar mare" a spus Cosmin Balgradean dupa partida.