Dinamo Bucuresti - FCSB 1-1 | Stelistii rad de rivali dupa egal: "N-au avut nicio ocazie clara, nici cu un om in plus!"

Luni 12 Noiembrie 2018, 00:03

Cei de la FCSB au ramas cu regrete dupa derby-ul cu Dinamo.

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Portarul celor de la FCSB nu crede ca Dinamo a reusit sa creeze pericol la poarta sa in derby, nici dupa eliminarea lui Gnohere.

"Au fost momente in care am crezut ca putem castiga. N-au fost foarte multe ocazii, de asta am zis ca eu cred ca este echitabil acest 1-1. In prima repriza a fost lovitura de cap a lui Popa, penalty-ul, in repriza a doua au fost multe centrari, dar nu ocazii.

Cred ca daca ramaneam 11 la 11, reuseam sa intoarcem rezultatul. Am vorbit dupa meci, cred ca a fost un salt, nu stiu daca era de rosu. Nu vreau sa comentez eu arbitrajul. Eu cred ca a fost un arbitraj foarte bun in aceasta seara.

N-am reusit sa profitam de egalurile facute de celelalte echipe. Ramane stransa lupta la titlu, noi, CFR si Craiova. A fost execrabil gazonul, mai rau ca niciodata.

Foarte frumosi suporterii nostri, ne bucuram ca au venit in numar mare" a spus Cosmin Balgradean dupa partida.

Instanţa supremă a amânat judecarea dosarului lui Dragnea. Ce au cerut procurorii DNA