Astra Giurgiu Bogdan Andone Denis Alibec Liga 1 Sepsi OSK Superliga "DE CE M-AI SCOS, MA?! (...) P**A MEA". Alibec s-a enervat pe Andone inca de la primul meci si a injurat in momentul schimbarii! Cum a reactionat antrenorul
Data publicarii: Duminica 20 Octombrie 2019, 19:47
Data actualizarii: Duminica 20 Octombrie 2019, 19:53

Astra a invins cu 3-2 Sepsi OSK, la Sfantu Gheorghe.

Astra Giurgiu a castigat cu 3-2 pe terenul lui Sepsi OSK. Budescu, Radut si Tincu (autogol) au marcat pentru echipa lui Bogdan Andone, in timp ce Karanovic si Vasvari au punctat pentru gazde. Denis Alibec a jucat si el, fiind inlocuit dupa 65 de minute.

Alibec, catre Bogdan Andone: "De ce m-ai scos?! (...) P**a mea!"

Denis Alibec nu a reusit sa marcheze si a fost inlocuit de Bogdan Andone in repriza a doua. In minutul 65, Alexandru Dandea i-a luat locul. Alibec a avut o iesire nervoasa.