Manchester United 1-1 Liverpool | Rashford a deschis scorul pe Old Trafford, Lallana a egalat inainte de final! Parma 5-1 Genoa , Ionut Radu a incasat o mana de goluria

Manchester United Atletico Madrid Liverpool Valencia Fotbal extern LIVE Manchester United 0 -0 Liverpool | Salah, marele absent din lotul lui Klopp ; 19.00 Parma - Genoa , Ionut Radu este titular
Live Blog
Campionate de 5 stele
Data publicarii: Duminica 20 Octombrie 2019, 18:30
Data actualizarii: Luni 21 Octombrie 2019, 00:04

Tot in aceasta etapa se joaca mai multe derby-uri in Europa.

20:48 20 Oct

Final de meci! Liverpool, prima remiza din acest sezon de Premier League! Campioana Europei ramane neinvinsa in campionat.

20:14 20 Oct
GOOOLLL LIVERPOOL! Allana egaleaza din pasa lui Robertson
19:17 20 Oct
GOL MARCAT DE LIVERPOOL, ANULAT DE VAR! Mane a preluat mingea cu mana inainte sa o trimita in poarta
19:09 20 Oct
GOOOOLLL UNITED! MARCUS RASHFORD DESCHIDE SCORUL PE OLD TRAFFORD!

22:11 19 Oct

GOOOOL JUVENTUS! Cristiano Ronaldo deschide scorul la Torino!

22:09 19 Oct

PANICA LA MADRID! Mallorca deschide scorul in minutul 7 prin super-golul lui Lago Junior!

21:41 19 Oct
MALLORCA - REAL MADRID, LIVE 22.00

21:40 19 Oct
JUVENTUS - BOLOGNA, LIVE 21.45

21:02 19 Oct
Genk a pierdut cu 1-0 in deplasare la Standard Liege, golul a fost marcat de Bastien in minutul 84. Ianis Hagi a inceput meciul titluar, dar a fost inlocuit cu Hrosovsky in minutul 60.

19:56 19 Oct
Ianis Hagi este titular in meciul pe care Genk il joaca in deplasare cu Standard Liege.

19:04 19 Oct
Valencia ii fura victoria lui Atletico Madrid, prin Dani Parejo care a egalat in minutul 81, din lovitura libera, scor final 1-1.

17:59 19 Oct
Fantastic! Lazio obtine remiza dupa ce a fost condusa cu 3-0 de Atalanta! Immobile a marcat din penalty in ultimul minut de prelungiri.

17:44 19 Oct
Atletico Madrid deschide scorul, cu Valencia, in minutul 36, prin penalty-ul transformat de Diego Costa.
17:42 19 Oct
Incredibil! Lazio se apropie la un gol distanta de Roma! Echipa lui Radu Stefan a marcat doua goluri intr-un minut.

16:44 19 Oct
Fantastic! Atalanta o conduce pe Lazio cu 3-0 la Roma dupa mai putin de 40 de minute de joc!

15:18 19 Oct
GOOOOOOL BARCA! GOOOOL MESSI! Starul argentinian dubleaza avantajul catalanilor cu un sut din careu in minutul 58

14:18 19 Oct
GOOOOOOL BARCELONA! Griezmann deschide scorul in minutul 13 cu un sut perfect la coltul scurt

13:04 19 Oct

EIBAR - BARCELONA 0-3

Min 1: A inceput partida

21:00 18 Oct

DUBLA FLORIN ANDONE pentru Galatasaraty

Florin Andone a marcat golul de 1-0 in meciul Galatasaray - Sivasspor. Atacantul roman se afla la prima reusita pentru echipa turca. Reusita a venit in minutul 22 al partidei.

Al doilea gol al lui Andone a venit dintr-o lovitura de la 11 metri.

20:59 18 Oct

Si aceasta saptamana programeaza meciuri interesante in Europa: “North West Derby” in Anglia (Man. United - Liverpool), „Borussen derby” in Germania (Dortmund - Gladbach), un derby in Belgia (Standard Liege - Genk), un derby in Polonia (Legia Varsovia - Lech Poznan), derby-ul Ungariei (Ferencvaros - Ujpest), dar si multe alte intalniri tari.

Nice - PSG 1-4

Galatasaray - Sivasspor 3-2

Lazio - Atalanta (Italia, Serie A, sambata, 19 octombrie, 16.00)

RB Leipzig - Wolfsburg (Germania, Bundesliga, sambata, 19 octombrie, 16.30)