ivan Craiova Dinamo Superliga CRAIOVA - DINAMO | Ivan, omul meciului dupa o dubla de senzatie! Cum a sarbatorit la pauza: "Am dansat cu Ionita!" :)
Data publicarii: Luni 04 Noiembrie 2019, 22:37
Data actualizarii: Luni 04 Noiembrie 2019, 22:40

CRAIOVA - DINAMO | TOATE FAZELE IMPORTANTE SUNT AICI

Craiova s-a distrat cu Dinamo la Severin. Oltenii au castigat categoric, scor 4-1. Andrei Ivan a reusit o dubla si a fost desemnat omul meciului.

Ivan a fost la un pas si de al treilea gol. Ar fi fost primul sau hat-trick din cariera. La pauza, Ivan a dansat alaturi de Ionita.

"M-am simtit foarte bine astazi, sper sa o tin tot asa si sa marchez cat mai multe goluri. Daca mai marcam un gol, eram la primul hat-trick din cariera. Am dansat la pauza, cu Ionita",
a declarat Andrei Ivan la finalul partidei.