Andrei Ivan si-a AMINTIT ca este atacant! Varful Craiovei a marcat dupa o pauza de 134 de zile! VIDEO cu executia fotbalistului din Banie

ivan Craiova Liga 1 Superliga Andrei Ivan si-a AMINTIT ca este atacant! Varful Craiovei a marcat dupa o pauza de 134 de zile! VIDEO cu executia fotbalistul din Banie
Data publicarii: Marti 26 Ianuarie 2021, 18:30
Data actualizarii: Miercuri 27 Ianuarie 2021, 01:37

FC Voluntari a jucat impotriva Craiovei, intr-un meci al etapei a 19-a din Liga 1.

La scorul de 1-0 pentru ilfoveni, Andrei Ivan a reusit sa marcheze in minutul 25 cu capul, dupa o centrare venit de la Dan Nistor. Ultima data cand atacantul Craiovei a reusit sa puncteze a fost pe 14 septembrie 2020, intr-o victorie in fata Viitorului Constanta, scor 4-1.

Pentru Andrei Ivan, acesta a fost al doilea gol marcat in actuala stagiune, in cele 14 partide pe care le-a jucat pentru Universitatea Craiova.