Gigi Becali Dennis Man FCSB Superliga ATENTIE: Nu e Coman! Becali vrea sa isi vanda o alta "bijuterie"! L-a cucerit pe patron si vrea sa ia un sac de bani pe el! Cine o poate parasi pe FCSB
Data publicarii: Luni 04 Noiembrie 2019, 10:23
Data actualizarii: Luni 04 Noiembrie 2019, 10:29

FCSB s-a impus cu 2-1 in fata celor de la Sepsi.

FCSB s-a impus cu scorul de 2-1 in fata celor de la Sepsi pe Arena Nationala. Covasnenii au condus cu 1-0 la pauza, insa trupa lui Vintila a revenit dupa pauza si s-a impus cu 2-1 dupa golurile marcate de Gnohere din penalty si Florin Tanase. La finalul partidei, Gigi Becali a vorbit despre meci si despre jucatorii de la echipa pe care vrea sa ia bani. Acesta spune ca inainte de Coman, Man ar putea fi cel care pleaca.

"E posibil ca Man sa plece inainte de Coman. Nu pierde mingea niciodata, e un jucator de mare calitate. Sper sa nu se supere Coman. Pe Man trebuie sa iau bani. Joaca rapid, paseaza repede, nu ii sta niciun adversar in fata. Normal, Coman ar trebuie laudat, dar Man ma incanta", a spus Becali la Digi.

FCSB a urcat pe locul 4 in urma victoriei de aseara si au acumulat 24 de puncte dupa 15 etape.