Bundesliga mainz Germania Gol DE SENZATIE in Bundesliga! Un fotbalist de la Mainz a luat mingea de la mijlocul terenului si a DRIBLAT TOT | VIDEO
Data publicarii: Duminica 17 Mai 2020, 18:24
Data actualizarii: Duminica 17 Mai 2020, 18:27

Kunde Malong a reusit un gol superb in poarta lui Koln.

Camerunezul Kunde Malong a reusit golul meciului in partida Koln - Mainz. Mijlocasul a luat o actiune pe cont propriu de la mijlocul terenului si a driblat patru jucatori pana sa ajunga in interiorul careului.

Koln a condus cu 2-0 in meciul de pe teren propriu, dupa ce Uth a deschis scorul in minutul 6, iar Kainz a dublat avantajul cu o lovitura de cap.

Awoniyi a redus din diferenta in minutul 61 cu un sut din interiorul careului, iar reusit rusita lui Malong a stabilit scorul final, 2-2.