Gestul care a SOCAT milioane de fani! Mbappe a vrut sa-si loveasca RAU un adversar! Totul s-a petrecut sub ochii arbitrului! E greu de crezut ce decizie a luat

kylian mbappe AS Monaco PSG Franta Gestul care a SOCAT miliona de fani! Mbappe a vrut sa-si loveasca RAU un adversar! Totul s-a petrecut sub ochii arbitrului! E greu de crezut ce decizie a luat
Data publicarii: Luni 22 Februarie 2021, 01:40
Data actualizarii: Luni 22 Februarie 2021, 01:50

PSG a pierdut cu 2-0 in fata lui AS Monaco si e abia pe 3 in Franta.

Distanta fata de liderul Lille e acum de 4 puncte. Lyon e pe 2, cu un punct peste Paris, iar Monaco vine si ea tare dupa victoria de pe Parc des Princes. Are 52 de puncte, cu doar doua mai putin decat PSG.

Monaco a deschis repede scorul prin Diop (6). In acelasi minut, dar din partea a doua a facut 2-0. Maripan a marcat. Desi i-a avut in teren pe oamenii cu golurile de pe Camp Nou, Mbappe si Kean, dar si pe Icardi, Verratti (din minutul 55) sau Paredes, actiunile Parisului s-au lovit permanent de zid!

• Gestul care a SOCAT miliona de fani! Mbappe a vrut sa-si loveasca RAU un adversar! Totul s-a petrecut sub ochii arbitrului! E greu de crezut ce decizie a luat

Frustrarea a fost maxima pentru Mbappe, care putea fi eliminat in prelungiri. Arbitrul Buquet a fost criticat serios pentru decizia de a nu-i arata cartonasul rosu supervedetei de la PSG pentru incercarea de lovitre brutala a unui adversar fara minge!