Ce s-a intamplat cu Vlad?! Portarul FCSB-ului a ajuns la a doua gafa consecutiva in playoff

Andrei Vlad CFR Cluj FCSB Fotbal intern Vlad este la a doua gafa consecutiva dupa ceea din meciul cu Craiova! FCSB egalata in ultimele secunde in derb-ul cu CFR Cluj
Dragos-Stefan Soneriu
Data publicarii: Luni 03 Mai 2021, 22:37
Data actualizarii: Luni 03 Mai 2021, 22:53

Andrei Vlad nu a prins o minge simpla in ultimele minute, iar Burca a reusit sa restabileasca egalitatea.

CFR Cluj a egalat in minutul 90+3 prin lovitura de cap a lui Andrei Burca, din centrarea lui Ciprian Deac, insa protagonistul fazei a fost Andrei Vlad. Goalkepper-ul FCSB-ului nu a reusit sa prinda mingea trimisa de fundasul CFR-ului din 7 metri, iar Vlad este la a doua gafa in doua meciuri consecutive, dupa ceea din meciul cu Universitatea Craiova, pierdut de "ros-albastri" cu scorul de 0-2".

• Vlad este la a doua gafa consecutiva dupa ceea din meciul cu Craiova! FCSB egalata in ultimele secunde in derb-ul cu CFR Cluj

FCSB nu a reusit sa mentina avantajul pe tabela, dupa golul marcat in minutul 19 de Florin Tanase, iar CFR Cluj a egalat in ultimele minute prin Andrei Burca dupa o lovitura de cap.

Liderul CFR Cluj ramane la doua puncte distanta fata de ocupanta locului doi, FCSB.