Razvan Lucescu Alin Tosca PAOK Fotbal extern Razvan Lucescu, primul pas gresit in campionat! Tosca, rezerva la PAOK, nu a jucat niciun minut
Data publicarii: Duminica 04 Noiembrie 2018, 10:25
Data actualizarii: Duminica 04 Noiembrie 2018, 10:32

PAOK a pierdut primele puncte in acest sezon, 1-1 in deplasare cu Atromitos.

PAOK, echipa antrenata de Razvan Lucescu, a facut primul pas gresit in campionat, in acest sezon.

PAOK a incheiat la egalitate, 1-1, meciul jucat in deplasare cu Atromitos, echipa clasata pe locul 2 in Grecia.

Echipa lui Lucescu a deschis scorul prin Jose Crespo, in prima repriza, si a fost egalata in minutul 73, prin golul marcat de maghiarul Roland Ugray.

Alin Tosca a fost rezerva la PAOK, si nu a jucat niciun minut.

De altfel, Tosca a prins doar 6 minute de la venirea la PAOK, intr-un meci jucat la finalul lunii septembrie.

In clasament, PAOK e lider, cu 23 de puncte, urmata de Atromitos, cu 21 de puncte. PAOK a inceput sezonul cu o penalizare de doua puncte, ca urmare a incidentelor din finalul sezonului trecut.