Messi, magistral din nou! Gol FABULOS reusit de starul argentinian in meciul cu Levante

messi Barcelona la liga Primera Division Fotbal extern
Kadi Bulgakov
Data publicarii: Miercuri 12 Mai 2021, 00:06
Data actualizarii: Miercuri 12 Mai 2021, 01:56

Lionel Messi a iesit din nou la rampa. Gol spectaculos reusit de starul argentinian in meciul cu Levante.

Messi a deschis scorul in minutul 25 al meciului cu Levante. Starul Barcelonei a marcat un gol superb, din cadere, dupa o pasa venita de la Jordi Alba.

• Leo Messi, pe modul capitan ! Nu a mai facut asta pana acum! Ce a decis inainte de finala cu Atletico din campionat

In ciuda golului spectaculos marcat de Messi, Barcelona nu a reusit sa se impuna in fata lui Levante, meciul incheindu-se la egalitate, scor 3-3.

Barcelona rateaza pozitia de lider in La Liga dupa remiza nebuna cu Levante! Catalanii au luat doua goluri in doua minute! Cum arata lupta pentru titlu in Spania