Messi, magistral din nou! Gol FABULOS reusit de starul argentinian in meciul cu Levante

Lionel Messi a iesit din nou la rampa. Gol spectaculos reusit de starul argentinian in meciul cu Levante.

Messi a deschis scorul in minutul 25 al meciului cu Levante. Starul Barcelonei a marcat un gol superb, din cadere, dupa o pasa venita de la Jordi Alba.

In ciuda golului spectaculos marcat de Messi, Barcelona nu a reusit sa se impuna in fata lui Levante, meciul incheindu-se la egalitate, scor 3-3.

Barcelona rateaza pozitia de lider in La Liga dupa remiza nebuna cu Levante! Catalanii au luat doua goluri in doua minute! Cum arata lupta pentru titlu in Spania