VIDEO Anderlecht - FCSB 2-2 | Egal onorabil, dar eliminare din Conference League! FCSB iese cu fruntea sus din Europa

Live text: Anderlecht - FCSB
Data publicarii: Joi 27 Octombrie 2022, 21:40
Data actualizarii: Joi 27 Octombrie 2022, 22:03

FCSB obține un egal la Bruxelles, 2-2, pe terenul lui Anderlecht, în penultima etapă din UEFA Conference League.

Anderlecht
sport live match gol! Vertonghen '75
2-2
Etapa a 5-a
FCSB
'81 Dawa sport live match gol!
'59 Andrea Compagno sport live match gol!
MIN '90+7
Final

Final.

MIN '90+4
Eliminare

Roșu pentru Anderlecht! Murillo vede al doilea galben, după ce îl lovește pe Marco Dulca cu palma peste față.

MIN '81
Gol

GOOOL FCSB! Dawa este la locul și momentul potrivit și restabilește egalitatea cu 10 minute înainte de final.

2-2
MIN '75
Gol

GOOOL Anderlecht! Vertonghen îi aduce pe belgieni în avantaj, cu o lovitură de cap, chiar de lângă Dawa.

2-1
MIN '74
Ratare

Ocazie Anderlecht! Vertonghen reia pe lângă poarta lui Târnovanu.

MIN '59
Gol

GOOOL FCSB! Andrea Compagno reia centrarea lui Radunovic chiar în poarta lui Van Crombrugge.

1-1
MIN '58
Ratare

Ocazie Anderlecht! Verschaeren îl încearcă pe Târnovanu cu un șut de la distanță.

Inceput

Repriza a doua începe de la 1-0 pentru Anderlecht. AICI ai VIDEO cu tot ce s-a întâmplat în prima repriză.