GOOOOL RAZVAN MARIN! I-a adus victoria lui Standard in prelungiri | Valencia 2-1 Real | Tottenham 2-0 Palace, City 2-0 Cardiff, Chelsea 3-0 Brighton

Villarreal - Barcelona Atletico Madrid Campionate de 5 stele Campionate externe CAMPIONATE DE 5 STELE
Live Blog
CAMPIONATE DE 5 STELE
Data publicarii: Miercuri 03 Aprilie 2019, 23:10
Data actualizarii: Joi 04 Aprilie 2019, 00:26

Comentam impreuna cele mai tari meciuri din Europa pe www.sport.ro, Facebook/Sport.ro si in aplicatia de mobil Sport.ro.

00:25 04 Apr

GOOL REAL MADRID! Benzema inscrie golul de onoare pentru Real, insa Valencia castiga partida cu 2-1! Valencia urca pe locul 5, la 1 punct in spatele lui Getafe, si spera la calificarea in UEFA Champions League!

00:14 04 Apr
GOOOOOL VALENCIA! Inscrie si Garay, dupa o faza fixa
23:35 03 Apr

GOOOOOL RAZVAN MARIN!!!! Mijlocasul roman aduce victoria lui Standard Liege in prelungirile partidei cu Gent! Nervi de otel pentru Marin, cel care a transformat un penalty!

23:00 03 Apr
GOOOL TOTTENHAM! Son inscrie primul gol al lui Spurs pe noua arena!

22:34 03 Apr
GOOOL MAN CITY! Sane face 2-0!

22:27 03 Apr
GOOOL CHELSEA! Hudson-Odoi deschide scorul!

22:02 03 Apr
REAL MADRID - VALENCIA LIVE 22:30

ECHIPELE DE START:

21:52 03 Apr
GOOOL MAN CITY! De Bruyne deschide scorul rapid!

21:17 03 Apr
GOOOL BAYERN! Lewandowski face 5-4!

21:08 03 Apr
GOOOL HEIDENHEIM! Glatzel face tripla din penalty! Lovitura de la 11 metri, acordata dupa un fault al lui Hummels!

21:07 03 Apr
GOOOL HEIDENHEIM! Dubla Glatzel!

20:59 03 Apr

GOOOL BAYERN! Gnabry face 4-2! Golul lui este validat cu VAR!

20:46 03 Apr
GOOOL BAYERN! Lewandowski, intrat la pauza, inscrie dupa un sut centrare al lui Muller! Bayern a intors rezultatul!
20:44 03 Apr
GOL BAYERN! Muller egaleaza cu un sut din voleu din careu
20:37 03 Apr
Se profileaza o surpriza colosala in Cupa Germaniei! Bayern este condusa la pauza pe propriul teren de micuta 1. FC Heidenheim 1846, echipa care in 2014 promova pentru prima data in istoria clubului in 2. Bundesliga! Goretzka a deschis scorul in minutul 11 dupa un corner, insa la 5 minute distanta a fost eliminat Sule!

Fundasul central al lui Bayern a primit direct cartonas rosu dupa analiza VAR! Glatzel si Schnatterer au intors rezultatul pentru Heidenheim.

00:25 03 Apr
GOOOL BARCELONA! Luis Suarez egaleaza in ultimul minut de prelungiri! FABULOS! Doua goluri in ultimele 4 minute ale partidei!

00:21 03 Apr
GOOOL BARCELONA! GOOOL LEO MESSI! Starul Barcei inscrie din nou FABULOS din lovitura libera!

00:10 03 Apr
GOOOL VILLARREAL! Bacca o ingroapa pe Barca! Fotbalistul Villarrealului primeste o pasa perfecta, Ter Stegen iese prost, iar scorul e 4-2!

23:52 02 Apr

GOOOL VILLARREAL! Iborra aduce Villarreal in avantaj!

23:48 02 Apr
GOOOL JUVENTUS! Kean inscrie golul al doilea pentru Juve!

23:40 02 Apr

GOOOL VILLARREAL! Ekambi egaleaza dupa o gafa uriasa a lui Ter Stegen! Portarul Barcei iese gresit pe centrare, iar Ekambi suteaza la coltul scurt

23:20 02 Apr
GOOOL WOLVES! Autogol Smalling!

23:00 02 Apr
CARTONAS ROSU pentru Ashley Young! Jucatorul lui United a acumulat doua galbene!

22:54 02 Apr
GOOOL VILLARREAL! Inceput in forta de partida! Chukwueze reduce din diferenta!

22:51 02 Apr
GOOOL BARCELONA! E randul lui Malcom sa inscrie, dupa ce i-a pasat decisiv lui Coutinho!

22:46 02 Apr
GOOOL BARCELONA! Coutinho deschide scorul in minutul 13, dupa o pasa a lui Malcom!

22:26 02 Apr
GOOOL ATLETICO MADRID! Antoine Griezmann inscrie si el in minutul 90+3!

22:25 02 Apr
GOOOL JUVENTUS! Bonucci deschide scorul cu Cagliari! E minutul 23!

22:12 02 Apr
GOOOL WOLVES! Jimenez ii paseaza lui Jota care inscrie si restabileste egalitatea!

22:11 02 Apr

GOOOL ATLETICO MADRID! E nevoie de interventia VAR pentru validarea golului lui Godin.

22:01 02 Apr
GOOOL MANCHESTER UNITED! Mctominay deschide scorul in minutul 13!

18:21 02 Apr
Aflata la 10 puncte in spatele Barcelonei, Atletico Madrid spera intr-un pas gresit al catalanilor care sa creeze presiune pe finalul de sezon. Insa Barcelona merge aproape perfect - are 2 egaluri si 14 victorii in ultimele 16 partide de La Liga!

In Anglia continua lupta la titlu si pentru ultimele 2 locuri care vor duce in UEFA Champions League - Manchester United joaca diseara cu Wolverhampton si poate sa treaca pe locul 3 in clasament! Chelsea si Tottenham joaca miercuri, iar Man City poate reveni pe primul loc daca o invinge pe Cardiff maine seara.

In Germania si Franta au loc partide din Cupa, iar in Serie A se joaca primele 2 meciuri din etapa intermediara. Aproape campioana, Juventus va juca pe terenul lui Cagliari fara superstarul Cristiano Ronaldo.

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »
  • CAMPIONATE DE 5 STELE
300x250
Analiștii militari, despre răspunsul Israelului la atacul cu drone de sâmbătă: „Limitat și strict simbolic”