Liverpool VAR Wolves Anglia

VAR face o noua victima! Wolves a reusit sa marcheze in meciul cu Liverpool, insa golul a fost anulat pentru un offside milimetric! FOTO

Arbitrajul video loveste din nou in meciul dintre Liverpool si Wolves.

Data publicarii: Duminica 29 Decembrie 2019, 19:30
Data actualizarii: Duminica 29 Decembrie 2019, 19:33

La aceasta ora se disputa partida dintre Liverpool si Wolverhampton, meci contand pentru etapa cu numarul 20 din Premier League. Liverpool a reusit sa deschida scorul prin Mane in minutul 42, iar 5 minute mai tarziu, in minutele de prelungire ale primei reprize, Wolves a reusit sa restabileasca egalitatea prin Pedro Neto, insa golul a fost anulat pe motiv de offside dupa consultarea arbitrajului video.

Ieri, in partida dintre Norwich si Tottenham, in minutul 33, Teemu Pukki a marcat golul de 2-0 pentru trupa lui Daniel Farke, insa golul a fost anulat pentru un offside incredibil.