Liverpool VAR Wolves Anglia VAR face o noua victima! Wolves a reusit sa marcheze in meciul cu Liverpool, insa golul a fost anulat pentru un offside milimetric! FOTO
Data publicarii: Duminica 29 Decembrie 2019, 19:30
Data actualizarii: Duminica 29 Decembrie 2019, 19:33

Arbitrajul video loveste din nou in meciul dintre Liverpool si Wolves.

La aceasta ora se disputa partida dintre Liverpool si Wolverhampton, meci contand pentru etapa cu numarul 20 din Premier League. Liverpool a reusit sa deschida scorul prin Mane in minutul 42, iar 5 minute mai tarziu, in minutele de prelungire ale primei reprize, Wolves a reusit sa restabileasca egalitatea prin Pedro Neto, insa golul a fost anulat pe motiv de offside dupa consultarea arbitrajului video.

Ieri, in partida dintre Norwich si Tottenham, in minutul 33, Teemu Pukki a marcat golul de 2-0 pentru trupa lui Daniel Farke, insa golul a fost anulat pentru un offside incredibil.