Sumudica a ramas fara cuvinte! Autogol INEXPLICABIL al lui Gaman la Al Shabab! Era singur in careu si l-a "executat" pe portar

Data publicarii: Vineri 14 Septembrie 2018, 20:10
Data actualizarii: Vineri 14 Septembrie 2018, 20:42

La al 2-lea meci in tricoul lui Al-Shabab, Valerica Gaman a marcat incredibil in propria poarta.

Echipa romanilor Marius Sumudica, Constantin Budescu si Valerica Gaman, ultimii 2 fiind titulari, a fost condusa pe terenul celor de la Al Feiha dupa un autogol incredibil al lui Valerica Gaman. Fundasul roman a trimis in propria poarta de la marginea careului mic desi nu avea niciun adversar langa el!

Dezamagit, Sumudica s-a trantit pe banca de rezerve. Din fericire pentru el, autogolul lui Gaman a fost anulat de reusita lui Arthur Caike din minutul 60. Partida este in desfasurare in acest moment.

Gaman a fost salvat de Budescu! Acesta a reusit golul de 2-1 in minutul 80! Partida s-a incheiat cu scorul de 3-1 pentru echipa lui Marius Sumudica dupa reusita lui Nassir Al Shamrani din minutul 90+6.