Sumudica a ramas fara cuvinte! Autogol INEXPLICABIL al lui Gaman la Al Shabab! Era singur in careu si l-a "executat" pe portar

Vineri 14 Septembrie 2018, 20:10

La al 2-lea meci in tricoul lui Al-Shabab, Valerica Gaman a marcat incredibil in propria poarta.

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Aboneaza-te la canalul nostru de YouTube si vezi cele mai tari clipuri video

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Echipa romanilor Marius Sumudica, Constantin Budescu si Valerica Gaman, ultimii 2 fiind titulari, a fost condusa pe terenul celor de la Al Feiha dupa un autogol incredibil al lui Valerica Gaman. Fundasul roman a trimis in propria poarta de la marginea careului mic desi nu avea niciun adversar langa el!

Dezamagit, Sumudica s-a trantit pe banca de rezerve. Din fericire pentru el, autogolul lui Gaman a fost anulat de reusita lui Arthur Caike din minutul 60. Partida este in desfasurare in acest moment.

Gaman a fost salvat de Budescu! Acesta a reusit golul de 2-1 in minutul 80! Partida s-a incheiat cu scorul de 3-1 pentru echipa lui Marius Sumudica dupa reusita lui Nassir Al Shamrani din minutul 90+6.