uefa champions league grupe uefa champions league ucl Liga Campionilor
Live Blog
GRUPELE UEFA CHAMPIONS LEAGUE

SEARA REMONTADELOR! Reveniri de senzatie in Dortmund - Inter, Chelsea - Ajax! Barcelona a remizat cu Slavia, Liverpool s-a impus cu Genk

23:45 05 Nov
GOOOOOOL VALENCIA! Kondogbia majoreaza diferenta cu unul din cele mai frumoase goluri ale carierei sale, 3-1
23:43 05 Nov
GOOOOL VALENCIA! Soumaroro inscrie in propria poarta, 2-1
23:42 05 Nov
GOOOOL BENFICA! Seferovic inscrie dupa ce ramane singur cu portarul, 1-2
23:36 05 Nov
GOOOOOL DORTMUND! Rasturnare nebuna de scor! Hakimi marcheaza si o duce pe Dortmund in avantaj, 3-2
23:31 05 Nov
GOOOOOOLLL CHELSEA! James egaleaza cu un sut din interiorul careului, 4-4
23:29 05 Nov
GOOOOOL CHELSEA! Englezii reduc din diferenta prin golul marcat de Jorginho din penalty
23:28 05 Nov

Ce nebunie! Ajax are doi eliminati intr-un minut! Blind si Veltman au incasat fiecare al doilea cartonas galben si au fost eliminati! Chelsea primeste penalty

23:24 05 Nov
GOOOL VALENCIA! Dani Parejo egaleaza din penalty, 1-1
23:23 05 Nov
GOOOOOL DORTMUND! Brandt invinge portarul lui Inter si Borussia egaleaza de la 2-0 pentru Inter, 2-2
23:21 05 Nov
GOOOOL CHELSEA! Azpilicueta profita de o eroare din apararea lui Ajax si inscrie din fata portii, 2-4
23:15 05 Nov
Alex Oxlade-Chamberlain a inscris in fiecare din ultimele 3 meciuri in care a fost titular!
23:13 05 Nov
GOOOOOL AJAX! Van De Beek inscrie si el, cu un sut din interiorul careului, 4-1
23:12 05 Nov
GOOOOOOOOOL LIVERPOOL! Oxlade-Chamberlain suteaza din interiorul careului, 2-1

23:09 05 Nov
GOOOOOOOOOL DORTMUND! Hakimi inscrie dupa o actiune superba a intregii echipe, 1-2
23:05 05 Nov

Lautaro Martinez este primul jucator al lui Inter Milan care marcheaza in 3 partide din Champions League consecutive, de la Samuel Eto'o, in 2010.

23:01 05 Nov
Record negativ pentru Chelsea: a incasat 3 goluri in prima repriza pentru prima data in istoria clubului!

22:37 05 Nov

GOOOOOOL AJAX! Ziyech trimite cu efect lovitura libera, mingea se loveste de bara stanga si este deviata de Kepa in propria poarta, Chelsea este ingenuncheata pe teren propriu, 3-1

22:35 05 Nov
GOOOOOL LYON! Depay majoreaza scorul cu un sut din interiorul careului, 2-0
22:29 05 Nov
GOOOOOL LILLE! Osimhen profita de greseala unui aparator si deschide scorul in minutul 25
22:20 05 Nov
GOOOOOOL AJAX! Promes face dubla in minutul 20 cu o lovitura de cap din fata portii, 2-1
22:15 05 Nov
GOOOOOL LIVERPOOL! Wijnaldum profita de eroarea aparatorilor lui Genk si impinge mingea in poarta
22:11 05 Nov
GOOOOOOLLLL SALZBURG! Haaland deschide scorul din penalty
22:09 05 Nov
GOOOOL LYON! Andersen deschide scorul in minutul 4 cu o lovitura perfecta de cap
22:06 05 Nov

GOOOOL INTER! Lautaro Martinez profita de o eroare a apararii adverse si inscrie dupa o actiune personala

22:05 05 Nov
GOOOOL CHELSEA! Jorginho egaleaza rapid din penalty
22:03 05 Nov
GOOOOOOLLL AJAX! Promes deschide scorul din minutul 2, cu o executie superba din lovitura libera

21:19 05 Nov

Nicusor Stanciu a fost inlocuit in minutul 62 al partidei. In locul sau a intrat Josef Husbauer.

21:10 05 Nov
Cifre incredibile ale lui Messi in Champions League! Argentinianul a inscris 113 goluri in 138 de meciuri.
20:46 05 Nov
GOOOOL LEIPZIG! Demme deschide scorul in prelungirile primei reprize cu un sut din afara careului!
20:44 05 Nov
Slavia reuseste sa marcheze dintr-o faza facuta de Nicusor Stanciu, insa golul este anulat pe motiv de ofsaid.
20:34 05 Nov
Ocazie imensa a Barcelonei! Messi s-a demarcat excelent in apropierea jumatatii terenului si a facut o cursa uluitoare spre poarta adversa, insa sutul sau se duce direct in bara!
20:28 05 Nov
Stanciu, aproape sa deschida scorul pe Camp Nou! Romanul s-a apropiat de poarta lui Ter Stegen, insa a sutat intr-un coechipier
20:15 05 Nov
Leipzig a deschis scorul in minutul 14 prin Halstenberg, insa golul a fost anulat cu VAR, pe motiv de hent facut in momentul preluarii balonului.
19:56 05 Nov
Coregrafie spectaculoasa pe stadionul celor de la Zenit
19:55 05 Nov
Barcelona nu a mai fost invinsa de 33 de meciuri pe teren propriu, in competitile europene
19:37 05 Nov
Zenit a castigat ultimele 7 meciuri din cele 8 disputate, pe teren propriu, in competitiile europene
19:36 05 Nov
Cele mai frumoase apusuri de soare se vad pe Camp Nou :)

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »
  • MECIURI TARI IN UCL | Seara de infarct pentru echipa lui Ianis Hagi! Genk intalneste Liverpool de la 22:00! Stanciu da peste Barcelona de la 19:55 | TOATE PARTIDELE
300x250
SUA: Escrocii au furat 45,6 miliarde de dolari din programul de asigurări pentru şomaj, în timpul pandemiei de Covid-19