Cum a reactionat Neymar cand s-a intalnit cu Firmino, marcatorul golului care a rapus-o pe PSG pe Anfield: VIDEO

Liverpool a invins-o cu 3-2 pe PSG in prima etapa a grupelor UEFA Champions League. Brazilianul Firmino a marcat golul victoriei in minutul 90+2.

Liverpool a invins-o pe PSG cu 3-2 pe Anfield Road, cu golurile marcate de Daniel Sturridge, James Milner si Bobby Firmino. Pentru oaspeti au marcat Meunier si Mbappe.

Finalul de meci de pe Anfield a fost unul dramatic, cu Firmino marcand, din postura de fotbalist intrat pe parcurs, golul victoriei in minutul 90+2.

La final, Firmino a fost intrerupt la interviu de conationalul Neymar, cel care nu a facut un meci foarte bun impotriva lui Liverpool.

Sportiv, Neymar a tinut sa il felicite pe marcatorul golului victoriei lui Liverpool.

Bucureștiul se pregătește de noi măsuri de relaxare. Se vor putea organiza concerte cu 300 de oameni