FOTO INCREDIBIL | Gafa URIASA in Liga 2! Doi jucatori plecati de ani buni din Romania, "prezentati" inaintea meciului din aceasta etapa

Pandurii Targu Jiu Alexandru Maxim CS Mioveni liga 2 Paul Anton Liga 2 FOTO INCREDIBIL | Gafa URIASA in Liga 2! Doi jucatori plecati de ani buni din Romania, "prezentati" inaintea meciului din aceasta etapa
Data publicarii: Sambata 02 Martie 2019, 15:09
Data actualizarii: Sambata 02 Martie 2019, 15:12

Gafa incredibila inaintea meciului dintre Mioveni si Pandurii din aceasta etapa de Liga 2.

Gazdele de la Mioveni "au uitat" ca Alexandru Maxim si Paul Anton nu mai joaca la Pandurii, desi acestia au plecat de ani buni de la echipa gorjeana, si i-au trecut pe cei doi fotbalisti in programul de meci al partidei ca fiind parte a lotului adversarilor.

Alexandru Maxim a plecat de la Pandurii in 2013, la VfB Stuttgart, iar din 2017 joaca la Mainz. Paul Anton s-a transferat de la Pandurii la Dinamo in 2015.

• FOTO INCREDIBIL | Gafa URIASA in Liga 2! Doi jucatori plecati de ani buni din Romania, prezentati inaintea meciului din aceasta etapa

Mioveni - Pandurii s-a incheiat la egalitate, scor 2-2. Pandurii a deschis scorul prin Blejdea in minutul 20, insa Radescu a egalat pentru gazde in minutul 2 al prelungirilor primei reprize. Popescu a readus-o pe Pandurii in avantaj dupa o ora de joc, dar Mioveni a revenit inca o data: Mazarache a egalat in minutul 62.