CFR Cluj Universitatea Craiova Superliga STAPANUL golurilor cu capul! Vinicius, din nou decisiv pentru CFR Cluj! Cum a marcat fundasul in FINALA de la Craiova
Data publicarii: Luni 03 August 2020, 21:04
Data actualizarii: Luni 03 August 2020, 21:29

Brazilianul Vinicius a fost decisiv pentru CFR in prima repriza a finalei de titlu de la Craiova.

In minutul 36 al partidei, Vinicius s-a inaltat de langa Acka si l-a batut pe Pigliacelli cu o lovitura de cap care a devenit deja specialitate! Pasa a venit din corner, de la Deac!

Vinicius a ajuns la 5 goluri in acest sezon din Liga 1, lucru pe care l-a si aratat catre camere imediat dupa reusita din care a facut 1-1.