FCSB Astra Giurgiu Gigi Becali Mihai Balasa Superliga Schimbare comandata de Becali? Ce s-a intamplat pe banca FCSB-ului cu doar cateva minute inainte ca Balasa sa fie scos de pe teren! Fundasul a gafat la golul Astrei
Data publicarii: Luni 05 August 2019, 22:12
Data actualizarii: Luni 05 August 2019, 22:19

Mihai Balasa (24 de ani) a gafat la golul marcat de Astra in minutul 20 al meciului cu FCSB. Douazeci de minute mai tarziu, fundasul a fost schimbat de Vergil Andronache.

Mihai Balasa a gafat in minutul 20 al meciului Astra - FCSB, iar gazdele au profitat si au marcat. Fundasul abia fusese iertat de patronul Gigi Becali, dupa ce a gafat si la meciul retur cu Alashkert, pierdut de ros-albastrii cu 2-3.

La 15 minute dupa gafa care a condus la golul Astrei, pe banca FCSB-ului a parut ca a venit un mesaj. Un membru al staffului tehnic a mers la interimarul Vergil Andronache si i-a soptit ceva la ureche. Dupa alte 3-4 minute, Balasa a fost inlocuit cu mijlocasul Ionut Vina, sosit de la FC Viitorul.

Sursa FOTO: Captura Digi