Chindia Targoviste Viitorul Superliga Ratare finalului de an vine din Romania! Faza INCREDIBILA in meciul Viitorului: ce a facut Martac cu toata poarta goala in fata
Data publicarii: Sambata 12 Decembrie 2020, 22:41
Data actualizarii: Sambata 12 Decembrie 2020, 22:42

Chindia a fost condusa de Viitorul dupa golul marcat in prima repriza de Iancu, dar a revenit in partea adoua si putea chiar sa castige partida.

Chindia a profitat de omul in plus. Cojocaru a fost eliminat cu 10 minute inainte de finalul primei reprize dupa o intrare asupra lui Daniel Popa.

Dupa reusita de 1-1 a lui Florea, din minutul 63, Chindia putea chiar sa castige in final. Martac, singur in fata portii goale, a 'reusit' insa sa rateze incredibil!