"Aici n-am problemele de la FCSB!" Andone, inaintea debutului la Astra! Ce spune despre luna in care a lucrat cu Becali
![Aici n-am problemele de la FCSB! Andone, inaintea debutului la Astra! Ce spune despre luna in care a lucrat cu Becali FCSB Astra Bogdan Andone](https://res.sport.ro/assets/sport/2019/10/18/image_galleries/688876/aici-n-am-problemele-de-la-fcsb-andone-inaintea-debutului-la-astra-ce-spune-despre-luna-in-care-a-lucrat_1_size6.jpg)
Bogdan Andone debuteaza duminica la Astra, in meciul cu Sepsi de la Sf. Gheorghe.
Antrenorul e bucuros ca si-a gasit de munca in liga 1 la doar cateva luni de la despartirea de FCSB. Andone e convins ca la Giurgiu nu va avea problemele pe are le-a avut cu Becali.
"Din fericire, la Astra nu am nicio problema din punctul de vedere al conducerii. Lucrurile sunt foarte clare si foarte simple aici. A fost o experienta utila cea de la FCSB, pana la urma. Ma bucur ca am lucrat cu niste fotbalisti extraordinari. M-a ajutat pentru cariera mea viitoare. La Astra sunt niste baieti cu care ma cunosc foarte bine. Important e sa cream o atmosfera placuta. Cand e de munca, e de munca, iar cand e sa stam la un pahar de vin sau la gratar, putem sta", a spus Andone pentru Digisport.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News