Juventus 3-2 Genoa | Victorie pentru echipa lui Pirlo in primul meci ca titular al lui Dragusin! Prestatie solida a fundasului roman!

radu dragusin Cupa Italiei Genoa juventus Italia BREAKING NEWS | Radu Dragusin, TITULAR pentru prima oara in echipa lui Juventus! Cuplu cu Giorgio Chiellini in centrul defensivei! Juventus - Genoa, LIVE TEXT, de la 21:45
Data publicarii: Joi 14 Ianuarie 2021, 00:14
Data actualizarii: Joi 14 Ianuarie 2021, 00:49

Juventus a invins-o pe Genoa, scor 3-2, in optimile Cupei Italiei.

JUVENTUS 3-2 GENOA

Imagini de la primul meci ca titular al lui Radu Dragusin

• BREAKING NEWS | Radu Dragusin, TITULAR pentru prima oara in echipa lui Juventus! Cuplu cu Giorgio Chiellini in centrul defensivei! Juventus - Genoa, LIVE TEXT, de la 21:45

Final de meci la Torino! Juventus se califica in sferturile de finala ale Cupei Italiei!

Min. 105: Goool Juventus! Rafia aduce din nou in avantaj echipa lui Juve chiar inainte de finalul primei reprize a prelungirilor

Arbitrul fluiera finalul primelor 90 de minute! Meciul va intra in prelungiri!

Min. 88: Cristiano Ronaldo intra pe teren in locul lui Wesley!

Min. 75: Goool Genoa! Reusita senzationala a lui Malegoni. Buffon, invins cu un sut extraordinar din afara careului

Min. 54: Ocazie importanta pentru Genoa! Pjaca trimite in transversala portii lui Buffon din afara careului!

Min. 46: A inceput repriza secunda!

Pauza la Torino! Echipa lui Radu Dragusin conduce cu 2-1 dupa 45 de minute!

Min. 28: Goool Genoa! Czyborra reduce din diferenta cu o lovitura frumoasa de cap din interiorul careului!

Min. 23: Goool Juventus! Morata scapa singur cu portarul si inscrie fara probleme pentru 2-0!

Min. 3: Goool Juventus! Kulusevski inscrie simplu din interiorul careului dupa o pasa perfecta a lui Chiellini!

Min. 1: A inceput meciul!

Radu Dragusin bifeaza prima aparitie ca titular in tricoul lui Juventus, in duelul din optimile Cupei Italiei.

Fundasul roman de 18 ani va face cuplu cu Giorgio Chiellini in centrul defensivei.