Berbatov, ca in vremurile bune! Prima lovitura la Monaco: gol in prelungiri pentru calificarea in sferturile Cupei! VIDEO

Autor: Sport.ro
Joi 13 Februarie 2014, 10:44

►Castiga zilnic bilete la Romania - Argentina, 5 martie, in direct la PRO TV! Intra AICI si ne vedem in tribune, Romania!

Dimitar Berbatov a reusit sa marcheze primul gol la Monaco, in meciul din Cupa Frantei, impotriva celor de la Nice.

Bulgarul a intrat in a doua repriza, cand scorul era 0-0. Dupa primele 90 de minute, nu s-a marcat niciun gol, asa ca meciul a intrat in prelungiri.

In minutul 113, Berbatov a primit o centrare de pe partea dreapta si a inscris cu un sut din cadere. Meciul din Cupa Frantei a fost a doua partida pentru bulgar la Monaco.