Steaua Liga 3 Mostistea Ulmu Fotbal intern Ronaldo, tu esti?! El este Cristiano, varianta de Liga 3! :) A inscris pentru Steaua si s-a bucurat ca starul lui Juventus
Data publicarii: Sambata 15 Mai 2021, 13:38
Data actualizarii: Sambata 15 Mai 2021, 13:43

Steaua si Mostistea Ulmu s-au intalnit in returul primei runde a barajului de promovare, 2-0.

Pacionel a deschis scorul din penalty-ul obtinut tot de el, declansand inca un scandal in randul oficialilor lui Ulmu, care au intrerupt meciul, dorind sa scoata echipa de pe teren. Meciul s-a reluat dupa trei minute de proteste.

Steaua a dat lovitura pe final, prin Mihalache, care a inscris cu un sut puternic din interiorul careului, in al patrulea minut de prelungiri. Jucatorul s-a dus ulterior la coltul terenului si a sarbatorit golul in stilul lui Cristiano Ronaldo.