Chelsea Jorginho Liverpool Supercupa Europei Fotbal extern LIVERPOOL - CHELSEA | Se intampla si la case mai mari! Cum a putut sa-i scrie responsabilul cu echipamentele de joc de la Chelsea numele lui Jorginho :)
Data publicarii: Miercuri 14 August 2019, 22:54
Data actualizarii: Miercuri 14 August 2019, 22:58

Chelsea o conduce cu 1-0 la pauza pe Liverpool, in Supercupa Europei. Unicul gol al partidei a fost marcat de campionul mondial Giroud.

Liverpool si Chelsea se dueleaza de la aceasta ora in Supercupa Europei. La pauza, formatia londoneza, antrenata de Frank Lampard, conduce cu 1-0, gratie unui gol marcat de campionul mondial Olivier Giroud.

Chelsea a fost mai directa in prima parte si a parut mai in control, chiar daca Liverpool a fost cea care a avut prima ocazie de gol a meciului prin Salah.

Jorginho, mijlocasul lui Chelsea, a jucat in prima repriza cu un tricou pe care i s-a inscriptionat numele gresit. Jorghino i-au scris cei de la Chelsea pe spate.

• LIVERPOOL - CHELSEA | Se intampla si la case mai mari! Cum a putut sa-i scrie responsabilul cu echipamentele de joc de la Chelsea numele lui Jorginho :)