Inca un SHOW marca Bale la ultimul meci al lui Real Madrid! Campioana Spaniei a jucat un amical pe ascuns, iar galezul a plecat din minutul 27! Inca un star a plecat la pauza

Real Madrid Eden Hazard Gareth Bale Fotbal extern SFIDARE grosolana a doi jucatori de la Real Madrid! Jucatorii au plecat de la stadion in timpul partidei
Data publicarii: Marti 15 Septembrie 2020, 17:59
Data actualizarii: Marti 15 Septembrie 2020, 18:11
Real Madrid a disputat un amical cu portile inchise impotriva celor de Getafe.

Madrilenii au castigat amicalul jucat contra celor de la Getafe cu scorul de 6-0. Partida a fost disputata cu portile inchise, presa neavand voie sa intre pe stadion. Cu toate acestea, Gareth Bale, jucatorul care nu mai este dorit de Zidane la echipa, a fost surprins plecand de la stadion in minutul 27 al partidei. Galezul nu este la prima abatere, zilele lui fiind numarate la Real Madrid.

De asemenea si Eden Hazard a plecat la pauza meciului. Despre belgian s-a vorbit ca ar fi in relatii foarte proaste cu conducerea madrilena, deoarece nu s-a prezentat la stagiul de pregatire efectuat de Real, pentru a fi in lotul nationalei cu toate ca stia ca nu va juca niciun meci.