IMAGINILE ZILEI la Mondial! Neymar, IN LACRIMI dupa victoria la limita in fata celor din Costa Rica | FOTO

Neymar Brazilia Costa Rica Cupa Mondiala 2018 lacrimi Cupa Mondiala 2018 IMAGINILE ZILEI la Mondial! Neymar, IN LACRIMI dupa victoria la limita in fata celor din Costa Rica | FOTO Imagine principala
Data publicarii: Vineri 22 Iunie 2018, 16:59
Data actualizarii: Vineri 22 Iunie 2018, 17:57

Neymar a oferit imaginile zilei dupa victoria la limita a Braziliei in fata nationalei din Costa Rica.

Brazilienii au reusit sa invinga Costa Rica cu 2-0, ambele goluri ale selectionatei lui Tite fiind marcate in minutele de prelungire.

La finalul meciului, Neymar a cazut in genunchi si a inceput sa planga ca un copil.

• IMAGINILE ZILEI la Mondial! Neymar, IN LACRIMI dupa victoria la limita in fata celor din Costa Rica | FOTO Imagine principala

Brazilia era obligata sa invinga Costa Rica pentru a ramane in carti in ceea ce priveste calificarea in fazele superioare ale turneului. Selectionata lui Tite nu reusise decat un egal (1-1) in meciul de debut la Cupa Mondiala din Rusia in fata Elvetiei.

Brazilia mai are de disputat in grupe doar partida cu Serbia.