Cupa Mondiala 2018 Brazilia Campionatul Mondial Rusia 2018 CM fotbal 2018 Tite Cupa Mondiala 2018 Cupa Mondiala 2018. Bucurie NEBUNA pentru Tite la golul lui Coutinho in prelungiri! Selectionerul Braziliei a fost DOBORAT de jucatori. FOTO
Data publicarii: Vineri 22 Iunie 2018, 16:55
Data actualizarii: Vineri 22 Iunie 2018, 16:58

Brazilia s-a impus cu 2-0 in meciul cu Costa Rica, goluri marcate de Coutinho si Neymar in prelungiri.

Brazilia a facut un nou meci slab la Mondial, insa a reusit sa obtina o victorie importanta in fata rivalilor din Costa Rica.

Philippe Coutinho i-a dus pe brazilieni in extaz, cu un sut printre picioarele lui Keylor Navas in minutul 90+1.

• Cupa Mondiala 2018. Bucurie NEBUNA pentru Tite la golul lui Coutinho in prelungiri! Selectionerul Braziliei a fost DOBORAT de jucatori. FOTO

A urmat o explozie de bucurie a brazilienilor, iar selectionerul Tite a fost doborat de jucatorii de pe banca la scenele de fericire.

Nu a mai contat. Neymar a marcat si el, iar Brazilia s-a impus cu 2-0 si e usurata inaintea ultimului meci din grupa, Serbia.